ویرایش تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس)

. دانلود پاورپوینت با موضوع تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس) در قالب ppt ودر27اسلاید، قابل ویرایش برشی از متن تحقیق: طرح، برپایی یک مکان فرهنگی برای هنرمندان لاتین و مردم عامه در اوایل دهه ی ۱۹۶۰ در شهر آستین (شهری در ایالتویرایش تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس)|1827179|sarzamindoost|تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی
با ما همراه باشید با موضوع ویرایش تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس)

.

دانلود پاورپوینت با موضوع تجزیه و تحلیل مرکز فرهنگی مکزیکی آمریکایی (شهر آستین تگزاس)

در قالب ppt ودر27اسلاید، قابل ویرایش

برشی از متن تحقیق:

طرح، برپایی یک مکان فرهنگی برای هنرمندان لاتین و مردم عامه در اوایل دهه ی ۱۹۶۰ در شهر آستین (شهری در ایالت تگزاس) ارائه شد.

MACC توسط معمار مکزیکی تئودور گنزانس دلئون، دارنده جوایز زیادی شامل مدال طلای ۲۰۰۸ از اتحادیه بین المللی معماران طراحی شده است و این تنها ساختمان او در ایالت متحده است.

آنچه که تئودور گنزانس در این پروژه در پی آن بود هنری است که شامل پیامدهای انتزاعی، ارتباطات تناسبی، نور و سایه، اهمیت (مادیت) بتن و خلق یک اثر ماندگار معماری است.

تهیه پیش نویس طرح به صورت آزادانه و مدل های مطالعاتی با جزئیات زیاد روش های طراحی بود که تئودور گنزانس د لئون برای گسترش طراحی شماتیک مورد استفاده قرار داد.

این پروژه در دو طبقه سازماندهی شده است. بلوک های هلالی شکل به سمت جنوب شرقی است که یک سطح افقی برای پروژه سازماندهی و درست می کند و یک میدان بزرگ به سمت رودخانه نیز ایجاد شده است.

تکمیل فاز ۱ مرکز فرهنگی امریکایی مکزیکی (MACC) به دلیل داشتن قسمت های فرهنگی شهر آستین و فضاهای سرگرمی به خلاقیت، محافظت، ارائه و ترقی میراث و هنرهای فرهنگی مکزیکی- امریکایی اختصاص داده شد.