پاورپوینت بررسی اشکالات اجرایی ساختمانهای بتنی

توضیحات: فایل بصورت موردی،در حجم 58 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن: بخش اعظمی ازسرمایه های ملی صرف ساختن ساختمان ها می گردد. امروزه دیگر ساختمان ها صرفاً به عنوان پناهگاهی برای سکونت بشر محسوب نمی شوند. کشور ایران کشور لرزه خیزی می باشد که زلزله هایپاورپوینت بررسی اشکالات اجرایی ساختمانهای بتنی|32032934|sarzamindoost|پاورپوینت بررسی اشکالات اجرایی ساختمانهای بتنی,مشکلات سازه بتنی,اجراییات ساختمان بتنی,پاورپوینت اشکالات اجرایی سازه بتن آرمه,ساختمان های بتن آرمه
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت بررسی اشکالات اجرایی ساختمانهای بتنی

توضیحات:فایل بصورت موردی،در حجم 58 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:بخش اعظمی ازسرمایه های ملی صرف ساختن ساختمان ها می گردد. امروزه دیگر ساختمان ها صرفاً به عنوان پناهگاهی برای سکونت بشر محسوب نمی شوند. کشور ایران کشور لرزه خیزی می باشد که زلزله های اخیر از قبیل زلزله منجیل- زلزله رودبار- زلزله بم و زلزله اهر و ورزقان گواه این موضوع می باشند.

هدف آئین نامه های زلزله در تعیین حداقل ضوابط و مقررات برای طرح و اجرای ساختمانهای با اهمیت متوسط (مثلاً مسکونی) آن است که با حفظ ایستایی ساختمان در برابر زلزله های خفیف و متوسط بدون وارد شدن آسیب عمده سازه ای قادر به مقاومت باشد.

علاوه بر خطاهای طراحی و محاسباتی، خطاها و اشکالاتی در اجرای ساختمان های بتن آرمه مشاهده می شود که ممکن است حین وقوع زلزله عملکرد ساختمان را دچار مشکل نماید. علاوه برآن برخی اشکالات اجرایی هستند که ممکن است در زمان بهره برداری ساختمان، مشکلاتی را بوجود آورند.

لذا علاقه مند شدم با بازدید و بررسی تعدادی از ساختمان های در حال ساخت، تعدادی از این اشکالات اجرایی را به صورت یک گزارش مختصر ارائه نمایم.فهرست مطالب:

مقدمه

ذکر موردی اشکالات اجرائی در سازه بتنی

تصاویر در موارد ذکرشده

بیان نکات ریز اجرائی

تعدادی تصاویر از ریزش سقف در حین بتن ریزیدر این فایل 43 مورد از اشکالات اجرائی در سازه های بتنی ذکر شده است.

این فایل با فرمت پاورپوینت در58 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.