پاورپوینت مدیریت استراتژیک منابع انسانی (جان براتون)

پاورپوینت مدیریت استراتژیک منابع انسانی (جان براتون) دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت استراتژیک منابع انسانی (جان براتون) ، در قالب ppt و در 86 اسلاید، قابل ویرپاورپوینت مدیریت استراتژیک منابع انسانی (جان براتون)|35017282|sarzamindoost|مدیریت استراتژیک منابع انسانیpdf,مدیریت استراتژیک منابع انسانی آرمسترانگ,مقاله مدیریت استراتژیک منابع انسانی,تفاوت مدیریت منابع انسانی با مدیریت استراتژیک منابع انسانی,مدلهای مدیریت استراتژیک منابع انسانی,مدیریت استراتژیک منابع انسانی آرمسترانگ ,,,
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت مدیریت استراتژیک منابع انسانی (جان براتون)

پاورپوینت مدیریت استراتژیک منابع انسانی (جان براتون)

دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت استراتژیک منابع انسانی (جان براتون)،

در قالب ppt و در 86 اسلاید، قابل ویرایش،شامل:


مقدمه

مدیریت استراتژیک

سلسله مراتب استراتژی

مدیریت استراتژیک منابع انسانی

HRM و عملکرد سازمانیبخشی از متن پاورپوینت:

مقدمه :

در فصل نخست به مباحثات نظریه ای در مورد ماهیت و اهمیت مدل جدیدHRM پرداختیم ، در این فصل موضوعات استراتژیکی گوناگون و مرتبط با HRM را مورد بررسی قرار می دهیم . تنها به خاطر اینکه مدل HRM در معرض چالش و رقابت قرار دارد ، از اینرو بیشتر به مفهوم استراتژی می پردازیم ، بنابراین قبل از اینکه نگاهی به برخی از موضوعات مربوط به مفهوم استراتژی HRMبیندازیم ، در این فصل ابتدا مفاهیم و چار چوب مدیریت استراتژیک را مورد بررسی قرار می دهیم و در باره ی روابط بین استراتژی تجارت و HRM بحث می کنیم . در بخش دوم این فصل نیز به مشکلات مربوط به عنصر استراتژی در اصطلاح HRM استراتژیک ((SHRM ، و برخی از موضوعات مرتبط با HRM استراتژِیک ( مدیریت استراتژیک منابع انسانی ) می پردازیم ، تاکید بخش سوم بر HRM می باشد .

ارتباط عملکرد سازمان و این فرض که نوآوری های به عمل آمده در محل کار در مدل جدید مدیریت منابع انسانی واقعاً تغییراتی را در عملکرد سازمانی ایجاد می کند. این فصل چند موضوع را مورد بررسی قرار می دهد، برخی از آنها برای درک ما از چگونگی فعالیت و عملکرد سازمان های غیر وابسته به صنایع سنگین (که مدل جدید مدیریت منابع انسانی مطرح می کند) ضروری هستند. چگونه تصمیمات بزرگ شرکت بر مدیریت منابع انسانی تاثیر می گذارد؟ آیا شواهد حاکی از آن است که شرکت هایی که رویکرد مدیریت استراتژیک منابع انسانی را می پذیرند عملکرد بهتری دارند؟ موضوع مشترک و متعارفی وجود دارد که در کل این فصل به چشم می خورد؛ بسیاری از آثار علمی و دانشگاهی بر این نکته تاکید دارند که محدودیت های سازمانی ای وجود دارند که علت پیچیدگی اجرای مدل جدید مدیریت منابع انسانی هستند .

و . . .