پاورپوینت پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم

پاورپوینت پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم، فرمت فایل : پاورپوینت ( PPT ) قابل ویرایش. تعداد اسلاید : 17 بخشی از متن پاورپوینت: چوپان، دست و پای گوسفندی را که فرار کردپاورپوینت پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم|35041868|sarzamindoost|پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم, دانلود پاورپوینت پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم, پاورپوینت در مورد پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم, تحقیق پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم, پاورپوینت درباره پاورپوین,,,
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم

پاورپوینت پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت درس یازدهم هدیه های آسمان کلاس ششم،
فرمت فایل : پاورپوینت ( PPT ) قابل ویرایش.
تعداد اسلاید : 17


بخشی از متن پاورپوینت:

چوپان، دست و پای گوسفندی را که فرار کرده بود، گرفت و بر دوش خود انداخت و به سمت گلّه حرکت کرد. هنوز به گلّه نرسیده بود که چهره‌ی مهربان مردی که در حال عبور از صحرا بود، توجّه او را به سوی خود جلب کرد. نزدیک‌تر رفت.
پیامبر خدا (صلّی الله علیه و آله) بود. گوسفند را به آرامی از دوش خود پایین آورد و به پیامبر گفت دیدی به چه آسانی این گوسفند را گرفتم و آوردم. زور من بسیار است و تاکنون کسی نتوانسته است در کشتی پشت مرا برخاک زند. آیا حاضری با من کشتی بگیری؟
اگر پشت مرا بر زمین بزنی، این گوسفند را به شما هدیه می‌کنم.