پاورپوینت مفهوم اصول ایمنی ساختمانمفهوم اصول ایمنی ساختمان

دانلود ، با فرمت ppt و در 354 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: ایمنی ایمنی عبارت است از میزان درجه دور بودن از خطر، واژه (Hazard) كه در تعریف علمی ایمپاورپوینت مفهوم اصول ایمنی ساختمانمفهوم اصول ایمنی ساختمان|39042406|sarzamindoost|مفهوم اصول ایمنی ساختمانمفهوم اصول ایمنی ساختمان, دانلود پاورپوینت مفهوم اصول ایمنی ساختمانمفهوم اصول ایمنی ساختمان, پاورپوینت در مورد مفهوم اصول ایمنی ساختمانمفهوم اصول ایمنی ساختمان, تحقیق مفهوم اصول ایمنی ساختمانمفهوم اصول ایمنی ساختمانپاورپوینت د,,,
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت مفهوم اصول ایمنی ساختمانمفهوم اصول ایمنی ساختمان

دانلود ،
با فرمت ppt و در 354 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
ایمنی
ایمنی عبارت است از میزان درجه دور بودن از خطر، واژه (Hazard) كه در تعریف علمی ایمنی آمده است، در واقع شرایطی است كه دارای پتانسیل رساندن آسیب به كاركنان، تجهیزات و ساختمان‌ها، از بین بردن مواد یا كاهش كارایی در اجرای یك وظیفه از پیش تعیین شده می‌باشد.
هنگامی كه (Hazard) وجود دارد امكان وقوع اثرات منفی یادشده وجود خواهد داشت.
كلمه (Danger) گویای قرار گرفتن در معرض یك (Hazard) است، به این ترتیب ایمنی متضاد (Danger) بوده است، و در صدد حذف خطرات بالفعل موجود در محیط كار می‌باشد.
ایمنی به طور صددرصد وجود ندارد و عملا هم هیچگاه حاصل نخواهد شد از اینروست كه گفته می‌شود ایمنی حفاظت نسبی در برابر خطرات است.
منظور از ایمن و غیرایمن چیست؟
یك مكان، یك كار معین و یا یك دستگاه زمانی ایمن انگاشته می‌شود كه احتمال خطر مرگ، مجروح شدن و یا ابتلا به بیماری برای كسانیكه در آنجا بوده یا با آن دستگاه كارمی‌كنند در حد قابل قبول پایین باشد. به طور كلی، می‌توان چنین گفت كه میزان خطر قابل قبول با پایین آمدن سطح ایمنی، افزایش سطح ایمنی كاهش می‌یابد. در واقع بهداشت حرفه‌ای بیماری‌ها را كاهش می‌دهد و ایمنی صنعتی به كاهش تمام خطرات می‌پردازد.