پاورپوینت مدیریت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری

دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری، در قالبppt و در 45 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مدیریت رفتار مهمترین مهارت یك مدیرپاورپوینت مدیریت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری|40273151|sarzamindoost|پاورپوینت مدیریت رفتار مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباطبا مشتری,تحقیق مدیریت رفتار مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری,مقاله مدیریت رفتار مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری,پاورپوینت مدیریت رفتار,پاورپوینت مدیریت موفقیت ,پاورپوینت مدیریت ارتباط با مشتری,تعریف CRM,اهداف CRM,ویژگیهای کاربردی CRM,مزایای استفاده از سیستم CRM
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوینت مدیریت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری

دانلود پاورپوینت با موضوع مدیریت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری، در قالبppt و در 45 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مدیریت رفتار

مهمترین مهارت یك مدیر

مدیریت‌ رفتارسازمانی‌ در هزاره‌ جدید

افراد سركش‌

تجربه‌ مدیریت‌

ترس‌ مفید

تلاش‌ برای‌ تغییر

نتیجه‌گیری‌

مدیریت موفیقیت

ده نکته مهــم بـــرای موفقیت در مدیــریت

همگــام بودن با تکنولــوژی

مدیـــریت اطلاعات

تعــادل احساســات

مدیــریت ارتباطات بــر ارتباطات

توانایـــی سازگــار شدن با محیط

مدیـــریت منابع

اخلاق خـــوب

تنــوع

هدایت نه مدیـــریت

رویای شغلــی

مدیریت ارتباط با مشتری

تعریف CRM

اهداف CRM

ویژگی‌های کاربردی CRM

مزایای استفاده از سیستم CRM

انواع فناوری CRM

CRM عملیاتی

CRM تحلیلی

CRM تعاملی

مراحل اجرای CRM

قسمتی از متن:

امروزه تأكید بر مهارت های انسانی از اولویت‌های ویژه‌ای برخوردار است. گفته شده است كه در مدیریت، توانایی رفتار كردن با مردم بیشتر از هر نوع توانایی دیگر اهمیت دارد. به موجب گزارش انجمن آمریكایی مدیریت ، اكثر قریب به اتفاق 200 نفر از مدیرانی كه در یك بررسی پرسشی شركت كردند، بر این رأی توافق داشتند كه مهمترین مهارت یك مدیر ، توانایی در سازگاری و رفتار با مردم است. در این بررسی ، مدیران این توانایی را حیاتی تر از هوش، قاطعیت، دانش و معلومات، یا مهارت های شغلی درجه بندی كردند. پس اگر این اعتقاد را داشته باشیم كه نقش هر مدیر لایق، دورنگر و كاردان، تأمین بهداشت روانی كاركنان در سازمان می ‌باشد، سخنی دور از انتظار نگفته ‌ایم.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" مدیریت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری" می باشد که در حجم 45 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.