پاورپوينت درس 15 مطالعات اجتماعی هفتم ابتدايی مبحث گردشگری چیست

مشخصات فایل تعداد صفحات38حجم10485/165 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود در قالب 38 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش از آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان تا سواحل زیبای خزر، دشت ها، کوه ها، جنگل ها، چشمه ها وپاورپوينت درس 15 مطالعات اجتماعی هفتم ابتدايی مبحث گردشگری چیست|42092546|sarzamindoost|پاورپوینت درس پانزدهم مطالعات هفتم,دانلود پاورپوینت مطالعات هفتم درس 15,پاورپوینت گردشگری اجتماعی هفتم,پاورپوینت درس 15 مطالعات اجتماعی هفتم ابتدایی,پاورپوینت گردشگری چیست کلاس هفتم,پاورپوینت مطالعات هفتم گردشگری,پاورپوینت تدریس گردشگری مطالعات هفتم
با ما همراه باشید با موضوع پاورپوينت درس 15 مطالعات اجتماعی هفتم ابتدايی مبحث گردشگری چیست


مشخصات فایل
تعداد صفحات38حجم10485/165 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود در قالب 38 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

از آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان تا سواحل زیبای خزر، دشت ها، کوه ها، جنگل ها، چشمه ها و بیابان ها چنان زیبا و شگفت انگیزند که دیدن آنها دل و جان را غرق نشاط می کند. آثار تاریخی و زیارتی و فرهنگی ایران ما را به گذشته های دور و نزدیک می برد و با زندگی پدران و مادران این سرزمین آشنا می کند. ایران، کشوری زیبا و پهناور است و مناظر طبیعی و آثار تاریخی فراوان دارد. اغلب مردم در طی سال به سفر های دور و نزدیک میروند. حتماً شما هم در تعطیلات تابستان یا ایام نوروز یا رو زهای تعطیل هفته به سفر رفته اید.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس در قالب 38 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارائه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"