دوره کامل و جامع آموزش برنامه نویسی سی شارپ – پروژه محور و کاربردی

در این دوره شما به یک برنامه نویس حرفه ای سی شارپ تبدیل می شوید. مشخصات فایل تعداد صفحات600حجم0/288 کیلوبایت فرمت فایل اصلیzip توضیحات کامل در حال حاضر، دوره کامل و جامع آموزش برنامه نویسی سی شارپ، پرفروشترین دوره آموزش سی شارپ کشور است. خدا رو شکر ب دوره کامل و جامع آموزش برنامه نویسی سی شارپ – پروژه محور و کاربردی|42101749|sarzamindoost|پرفروش‌ترین دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ,تدریس شده توسط نفر سوم المپیاد برنامه نویسی,مخصوص بازار کار ایران و خارج کشور,در قالب 4 سطح (مقدماتی، متوسطه، پیشرفته و تکنیکال),به صورت کاملا پروژه محور (چندین پروژه مختلف),بیش از 80 ساعت فیلم آموزشی به همراه کل سورس کدها
با ما همراه باشید با موضوع دوره کامل و جامع آموزش برنامه نویسی سی شارپ – پروژه محور و کاربردی

در این دوره شما به یک برنامه نویس حرفه ای سی شارپ تبدیل می شوید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات600حجم0/288 کیلوبایت فرمت فایل اصلیzip
توضیحات کامل

در حال حاضر، دوره کامل و جامع آموزش برنامه نویسی سی شارپ، پرفروش‌ترین دوره آموزش سی شارپ کشور است. خدا رو شکر به خاطر کامل بودن سرفصل‌ها، قیمت مناسب، نحوه ارائه و مناسب بودن برای بازار کار، باعث استقبال فوق العاده از این دوره آموزشی شده است.

این دوره توسط وحید رضازاده، نفر سوم المپیاد برنامه نویسی و یکی از برنامه نویسان فوق العاده در حوزه سی شارپ تدریس شده است. آقای رضازاده در حال حاضر بیشتر در حال برنامه نویسی پروژه های مختلف در خارج کشور هستند. نکته بسیار مهم در مورد دوره، پوشش سطح های مختلف (مقدماتی، متوسطه، پیشرفته و تکنیکال) است. این دوره به صورت کاملا پروژه محور و بر اساس بازار کار ایران تهیه شده است.

متاسفانه اکثر دوره‌های موجود به صورت تئوری ارائه شده اند و بسیار دور از دنیای واقعی و بازار کار هستند. ولی در این دوره، پروژه هایی آموزش داده می شود که در دنیای واقعی و بازار کار انجام می شود پس از لحاظ نتیجه گرفتن از دوره، جای نگرانی نیست.

این دوره بیش از 80 ساعت فیلم آموزشی است که در ابتدا مبانی و اصول اولیه سی شارپ تدریس می شود و بعد چندین مینی پروژه (پروژه کوچک) آموزش داده می شود و بعد مباحث پیشرفته و مورد نیاز بازار ارائه شده و در انتها چند پروژه بزرگ از صفر تا صد با جزئیات آموزش داده شده است.

زبان برنامه نویسی سی شارپ، در حال حاضر محبوب‌ترین زبان برنامه نویسی در ایران است که طرفدارهای بسیاری دارد. دلیل این محبوبیت هم مشخص است چون زبانی فوق العاده قوی و چند منظور است. یعنی می توان از آن در بخش هایی مختلف استفاده کرد. اگر شما سی شارپ یاد بگیرید می توانید در حوزه های مختلفی پروژه انجام دهید یا اینکه در شرکت‌های مختلفی استخدام شوید.

با زبان سی شارپ می توان چه پروژه‌هایی انجام داد؟

امروزه زبان‌های برنامه نویسی متعددی وجود دارند که هر فرد یا سازمانی با توجه به سطح نیاز و البته توسعه می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. این نیاز می تواند برای یک شخص علاقه، پروژه دانشجویی و یا اینکه کسب درآمد باشد. زمان انتخاب زبان های برنامه نویسی نمیدانید کدام زبان را برای شما مناسب است و چطور آن را یاد بگیرید. دلیل این امر همین تنوع زبان های برنامه نویسی می باشد.

این سردرگمی چنان گاهی زیاد می شود که خیلی از علاقمندان این حوزه کلا بیخیال می شوند و از ورود به آن صرفنظر می کنند. حال اگر زبانی پیدا شود که تمام نیازهای مختلف را برای ما پوشش دهد همه چیز عالی می شود. هم انتخاب راحت تر است و هم اینکه وقتی از ما گرفته نمی شود و از سردرگمی بیرون می آییم و از طرفیم می شود میزان استفاده از آن زبان برنامه نویسی را با توجه به نیازهای مختلف بالا ببرد. این زبان برنامه نویسی چند مدلی را سی شارپ می گویند.

تعداد جلسات دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ از 100 جلسه عبور کرده و بر اساس نیاز کاربران روز به روز به آن اضافه می شود. این دوره بیش از 10 بار آپدیت شده، که آپدیت‌های جدید برای خریدارن به صورت رایگان ارائه می شود.

نکته بسیار مهم: تمام سورس‌کدهای پروژه تدریس شده در دوره، به صورت رایگان برای شما ارسال می شود. قیمت سورس‌کد پروژه ها بیشتر از خود دوره است.

نکته مهم: به جرات می توان گفت این دوره، کامل‌ترین دوره آموزش سی شارپ کشور است که تمام نیازهای یک شخص را برآورد می کند. چون تعداد سرفصل این دوره بسیار زیاد است و در این صفحه قابلیت درج را نداشت مجبور شدیم آنها را داخل یک فایل PDF قرار دهیم که شما به راحتی بتوانید دانلود کنید. پیشنهاد میکنم سرفصل های این دوره را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود سرفصل دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ به صورت فایل PDF


[dw-note color="green"]برای اطمینان از کیفیت دوره، 9 جلسه از این دوره را به صورت رایگان برای شما در بخش زیر قرار دادیم که با خیال راحت بتوانید دانلود و از کیفیت عالی این دوره اطمینان پیدا کنید.[/dw-note]


"